Nasza firma

Atelier Beauty to profesjonalna oferta kosmetyczna, która wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebą wszystkich Pań. Jeżeli, żyjesz w szybkim tempie i nie masz możliwości bądź ochoty dojeżdżać do salonu kosmetycznego jest to z pewnością oferta dla Ciebie. Jeżeli natomiast lubisz czy wolisz zadbać o siebie w przyjemnej atmosferze nasz salon z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dwa rodzaje naszej działalności stacjonarna i mobilna to chęć sprostania indywidualnym wymaganiom każdej naszej  Klientki. Atelier Beauty powstało z myślą i troską o wygląd, samopoczucie, a także czas klientek. 

Oferuję zabiegi z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs nowoczesnymi metodami objętościowymi. Zapraszam również na wielowymiarową stylizację paznokci, zaczynając od manicure i pedicure japońskiego poprzez hybrydowy, kończąc na nowoczesnych zdobieniach paznokci żelowych oraz hybrydowych. Zapraszam również na hennę brwi oraz rzęs.

Warto podkreślić, że moje umiejętności są poparte szkoleniami u najlepszych stylistek, a także wykształceniem i doświadczeniem, które cały czas zdobywam. Nigdy nie zatrzymuję się w miejscu, staram się zawsze nadążać za nowymi technikami, produktami. Koniecznie zadzwoń lub odwiedź mój salon przy ulicy Głowackiego 6 (przyjmuję w Salonie Urody Anemone) a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru.
Zapraszam Serdecznie